Home » Kandidati Domovinske lige

Slika novice

DOMOVINSKA LIGA – DOM: kandidati v volilni enoti KRANJ (VE 1)

ŽIGA JEREB (VO Jesenice in VO Kamnik)
KLEMEN LAH (VO Radovljica 1 in VO Radovljica 2)
MATIJA HORVAT (VO Kranj 1 in VO Kranj 2)
SABINA MARIJA KOROŠEC (VO Kranj 3)
KRISTINA KELHAR (VO Tržič)
DOMEN PONIKVAR (VO Škofja Loka 1 in VO Škofja Loka 2)
TATJANA PUNGERČAR (VO Idrija)

…………………….

DOMOVINSKA LIGA – DOM: kandidati v volilni enoti POSTOJNA (VE 2)

NATALIJA PUNGERČAR (VO Tolmin in VO Piran)
SUZANA ŠULIN (VO Izola in VO Postojna)
KSENIJA GALJANIČ (VO Koper 1 in VO Koper 2)
TOM ŽNIDARČIČ (VO Sežana in VO Ilirska Bistrica)
MITJA LIČEN (VO Nova Gorica 1 in VO Ajdovščina)
MARVIN ŠULIN (VO Nova Gorica 2)

…………………….

DOMOVINSKA LIGA – DOM: kandidati v volilni enoti LJUBLJANA CENTER (VE 3)

NORMA MARIJA BRŠČIČ (VO Logatec in VO Vrhnika)
TJAŠA LEFKOVSKI (VO Ljubljana Vič – Rudnik 1)
ANITA OGRIN LOČNIŠKAR (VO Ljubljana Vič – Rudnik 2 in VO Ljubljana Šiška 4)
BERNARD BRŠČIČ (VO Ljubljana Vič – Rudnik 3 in VO Ljubljana Vič – Rudnik 4)
BOŠTJAN ZUPANČIČ (VO Ljubljana Center in VO Ljubljana Šiška 1)
DRAGO BABNIK (VO Ljubljana Šiška 2 in VO Ljubljana Šiška 3)

…………………….

DOMOVINSKA LIGA – DOM: kandidati v volilni enoti LJUBLJANA BEŽIGRAD (VE 4)

TATJANA RISTEVSKA (VO Kočevje)
TIMOTEJ MAVREK (VO Ribnica – Dobrepolje)
ROBERT RIBIČ (VO Grosuplje in VO Ivančna Gorica)
JUTA KOROŠEC (VO Ljubljana Moste – Polje 1 in VO Ljubljana Moste – Polje 2)
ROZI KELHAR (VO Ljubljana Moste – Polje 3)
ALEŠ KOPITAR (VO Ljubljana Bežigrad 1 in VO Ljubljana Bežigrad 2)
ALEN BEHEK (VO Domžale 1 in VO Domžale 2)

…………………….

DOMOVINSKA LIGA – DOM: kandidati v volilni enoti CELJE (VE 5)

DARINKA LAKNER BEVC (VO Šentjur in VO Žalec 1)
UROŠ PALHARTINGER (VO Celje 1 in VO Celje 2)
MARIJA MOJCA IVEC (VO Žalec 2 in VO Mozirje)
BOŠTJAN ZUPANČIČ (VO Velenje 1 in VO Velenje 2)
JAKOB RUPERT (VO Slovenj Gradec in VO Ravne na Koroškem)
KARMEN PONIKVAR (VO Radlje)

…………………….

DOMOVINSKA LIGA – DOM: kandidati v volilni enoti NOVO MESTO (VE 6)

PETRA STRMOLE (VO Črnomelj)
BLAŽ STRMOLE (VO Novo mesto 1 in VO Trebnje)
ANTON ANŽLOVAR (VO Novo mesto 2 in VO Brežice)
GAJA SEMLER (VO Krško in VO Litija)
JERNEJ KOS (VO Sevnica in VO Laško)
MARIJA ANA ANŽLOVAR (VO Hrastnik – Trbovlje in VO Zagorje)

…………………….

DOMOVINSKA LIGA – DOM: kandidati v volilni enoti MARIBOR (VE 7)

TADEJA ROZMAN (VO Šmarje pri Jelšah in VO Slovenska Bistrica)
NATAŠA GOLOB (VO Slovenske Konjice)
MATEJ ŠTEFLIČ (VO Ruše in VO Maribor 7)
SLAVKO SAJKO (VO Maribor 1 in VO Maribor 3)
HELENA KVEDER (VO Maribor 2 in VO Maribor 4)
MARKO OBLAK (VO Maribor 5 in VO Maribor 6)

…………………….

DOMOVINSKA LIGA – DOM: kandidati v volilni enoti PTUJ (VE 8)

JAKA ŠALEJ (VO Lendava)
ZVEZDANA ŠOBERL (VO Ormož in VO Ljutomer)
URBAN DOLENC (VO Murska Sobota 1 in VO Murska Sobota 2)
CVETKA ZAPLOTNIK (VO Gornja Radgona in VO Lenart)
MARIJA BEHEK (VO Pesnica in VO Ptuj 3)
TIMOTEJ REBOLJ MUBI (VO Ptuj 1 in VO Ptuj 2